SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNO¦CI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNO¦CI
"PUCHAR RAJCÓW GDAŃSKICH"26.02.2007, 14:47
W Gdańsku rozegrano dzi¶ zawody „O Puchar Rajców Gdańskich”, czyli drugi z trzech turniejów kwalifikacyjnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w szermierce ma rangę mistrzostw Polski juniorów młodszych (kat. do lat 15) i w 2007 roku zostanie rozegrana w Opolu w dn. 27.04-2.05.br.
Do OOM na podstawie 3 turniejów kwalifikacyjnych zakwalifikuje się 48 osób do turnieju indywidualnego oraz 12 drużyn.








Wyniki:

Floret dziewcz±t:

1. Dominika Kurowska (Ksz Wrocławianie)
2. Matylda Plucińska (AZS-AWF Poznań)
3. Joanna Szypułowska (UKS Atena Gdańsk; trener Longin Szmit) i Martyna Jelińska (Budowlani Toruń)
5. Zuzanna Madajczyk (AZS-AWF Poznań)
6. Marta Hausman (Budowlani Toruń)
6. Monika Leszkowicz (MKS Kusy Szczecin)
8. Patrycja Sarnowska (Budowlani Toruń)
…………………………………………………………………………..
18. Anna Masa (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)
25. Jagoda Pietruszewska
26. Anna Korneluk
28. Laura Lewańczyk (wszystkie UKS Atena Gdańsk)

Startowało 47 zawodniczek


Floret chłopców:

1. Damian Koper (AZS-AWF Poznań)
2. Piotr Tyczyński (AZS-AWF Warszawa)
3. Piotr Kolec (Kolejarz Wrocław) i Oskar Metza (MKS Kusy Szczecin)
5. Bartosz Pawski (Budowlani Toruń)
6. Rafał Wi¶niewski (AZS-AWF Poznań)
7. Mateusz Knitter (UKS Atena Gdańsk, trenerzy Łukasz Szymański i Konrad Pietrusiak)
8. Mikołaj Basiński (AZS-AWF Poznań)
…………………………………………………………………………….
11. Ksawery Nowosielski (Atena)
12. Jakub Wi¶niewski (Sietom)
18. Sebastian Füllbrandt (Sietom)
24. Filip Franceson (Atena)

Startowało 54 zawodników


Paweł Kawiecki

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pomp±
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNO¦CI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki