SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
NIESPODZIANKA ZUZI. WALKA O OOM 2007 ROZPOCZĘTA.28.01.2007, 21:55
W Toruniu odbył się pierwszy z 3 turniejów kwalifikacyjnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży,która w szermierce ma rangę mistrzostw Polski juniorów młodszych (kat. do lat 15) i w 2007 roku zostanie rozegrana w Opolu w dn. 27.04.-2.05.

Do OOM na podstawie 3 turniejów kwalifikacyjnych zakwalifikuje się 48 osób do turnieju indywidualnego oraz 12 drużyn.



Floret dziewcząt:

1.Zuzanna Sobczak (UKS Atena Gdańsk; trener Longin Szmit) w finale 15:6

2.Dominika Kurowska (Ksz Wrocławianie)

3.Marta Hausman i Martyna Jelińska (obie Budowlani Toruń)

5.Dagmara Masłowska (AZS-AWF Poznań)

6.Karolina Biernat (D’Artagnan Warszawa)

7.Zuzanna Madajczyk (AZS-AWF Poznań)

8.Joanna Szypułowska (UKS Atena Gdańsk; trener Longin Szmit)

…………………………………………………………………………..

9.Anna Korneluk (UKS Atena Gdańsk)

12.Anna Masa (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)

19.Jagoda Pietruszewska

29.Karina Goc (obie UKS Atena Gdańsk)





Floret chłopców:

1.Damian Koper

2.Rafał Wiśniewski (obaj AZS-AWF Poznań)

3.Jurand Hrypiński i Oskar Metza (obaj MKS Kusy Szczecin)

5.Piotr Kolec (Kolejarz Wrocław)

6.Bartosz Pawski (Budowlani Toruń)

7.Filip Jędrzejewski (AZS-AWF Poznań)

8.Mateusz Knitter (UKS Atena Gdańsk, trenerzy Łukasz Szymański i Konrad Pietrusiak)

…………………………………………………………………………….

14.Jakub Wiśniewski (Sietom)

20.Daniel Darna

22.Ksawery Nowosielski

29.Filip Franceson

32.Mariusz Chrzanowski (wszyscy Atena)







Następnym turniejem kwalifikacyjnym będą zawody w Gdańsku – „O Puchar Rajców Gdańskich” (25.02.) rozgrywane pod Honorowym Patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska – p. Bogdana Oleszka.

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki