SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
MISTRZOSTWA POLSKI18.04.2006, 09:33
W najbliższy weekend, w sali sportowej SGGW w Warszawie, odbędą się LXXVII Indywidualne i L Drużynowe Mistrzostwa Polski we florecie. Przed gdańszczanami trudne zadanie, gdyż bronią oni czterech mistrzowskich tytułów - dwóch indywidualnych i dwóch drużynowych. Liczymy na to, że w tym roku zawodnicy Sietom AZS-AWFiS Gdańsk znów czterokrotnie staną na najwyższym stopniu podium.
Mistrzostwa Polski to jednak dopiero półmetek. Dotychczas było tak, że te najważniejsze krajowe zawody były rozgrywane pod koniec sezonu szermierczego, tuż przed Mistrzostwami Świata. W tym sezonie jest inaczej. Już tydzień po MP florecistki i florecisci wracają do zmagań w zawodach z cyklu Pucharu Świata. Ostatnie zawody PŚ odbędą się pod koniec czerwca, więc przed naszymi szermierzami jeszcze wiele startów.

Zawodnikom i ich trenerom życzymy połamania kling i sukcesów, zarówno podczas Mistrzostw Polski, jak i innych turniejów!!!

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki