SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
M. KRYCZAŁO LEPSZY OD MISTRZA EUROPY! MŁODZIEŻOWY PŚ W BURGSTEINFURCIE.19.12.2005, 14:43
Bardzo dobrze zaprezentował się Michał Kryczało (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk, trener Łukasz Szymański)) podczas rozegranego po raz 30 turnieju „Steinfurter Schloss” w niemieckiej miejscowości Burgsteinfurt, zaliczanego do klasyfikacji Młodzieżowego PŚ (kat. do lat 20). 14-letni Gdańszczanin pokonał w 1/32 aktualnego młodzieżowego mistrza Europy – Pierre’a Boulle 15:9 i po raz pierwszy w karierze awansował do najlepszej 32 zawodów tej rangi.
W calych zawodach zwyciężył Clement Desvaux (Francja), a njlepszy z Polaków Michał Majewski zajął 7 miejsce.