SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
III PP JUNIORÓW W SOLCU KUJAWSKIM11.11.2005, 14:30
Troje florecistów Sietomu AZS-AWFiS znalazło się w szerokim finale turnieju z cyklu Pucharu Polski juniorów (do lat 17) rozgrywanego w Solcu Kujawskim. We florecie kobiet siódme miejsce zajęła Małgorzata Michlewska, a ósme Karolina Szalczewska. Wśród mężczyzn także ósmy był Filip Płocharski. Dramatyczny przebieg miała walka w 1/8 finału, gdzie Filip pokonał w bratobójczym pojedynku wyżej rozstawionego Pawła Osmańskiego 15:14. Również Karolina pokonała w 1/8 zaledwie jednym trafieniem (12:11) koleżankę klubową - Justynę Anuszewską . Całe zawody wygrali Marta Pazik (AZS-AWF Pozań) i Tomasz Sinoracki (Budowlani Toruń).

Wyniki:

Floret kobiet:

Katarzyna Pawełczyk (Korona Wrocław) - Hanna Łyczbińska (Budowalni Toruń) 15:13
Marta Pazik (AZS AWF Poznań) - Małgorzata Michlewska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:4
Olga Kamińska (AZS AWF Poznań) - Emilia Rygielska (Budowlani Toruń) 15:11
Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń) - Karolina Szalczewska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:9

Pazik - Pawełczyk 15:11
Łyczbińska - kamińska 15:5

Pazik - Łyczbińska 15:13

1. Marta Pazik (AZS AWF Poznań)
2. Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń)
3. Olga Kamińska (AZS-AWF Poznań)
Katarzyna Pawełczyk (UKS Korona Wrocław)
5. Hanna Łyczbińska
6. Emilia Rygielska (obie Budowlani Toruń)
7. Małgorzata Michlewska
8. Karolina Szalczewska (obie Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)

Startowało 69 zawodniczek

Floret mężczyzn:

Maciej Samerek (Budowlani Toruń) - Aleksander Szymański (AZS AWF Warszawa) 15:3
Dariusz Parzuchowski (D'Artagnan Warszawa) - Bartosz Łukowski (AZS AWF Warszawa) 15:14
Antoni Barczuk (AZS AWF Warszawa) - Filip Płocharski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:11
Tomasz Sinoracki (Budowlani Toruń) - Maciej Czajkowski (Budowlani Toruń) 15:9

Samerek - Parzuchowski 15:13
Sinoracki - Barczuk 15:8

Sinoracki - Samerek 15:14