SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
6 MEDALI INDYWIDUALNIE DLA GDAŃSKA. MP - TURNIEJE INDYWIDUALNE WE FLORETACH.10.09.2005, 21:30
Po 6 latach przerwy oba tytuły indywidualnych mistrzów Polski we florecie pojadą do Gdańska (w 1999 także we Wrocławiu zwyciężyli Sylwia Gruchała i Wojciech Szuchnicki). Dziś w piątym dniu Mistrzostw Polski we Wrocławiu wśród pań po raz 4-ty w karierze mistrzynią Polski została Anna Rybicka, zaś Wojciech Szuchnicki był najlepszy wśród panów po raz drugi. Łączny dzisiejszy dorobek szermierzy Sietom AZS-AWFiS to 8 krążków. Zawodów nie ukończyła obrończyni tytułu – Sylwia Gruchała, które w trosce o dopiero co wyleczoną nogę nie stanęła do walki w 1/8.

Wyniki

Floret kobiet:
1.Anna Rybicka
2.Karolina Chlewińska
3.Magdalena Mroczkiewicz i Katarzyna Kryczało (wszystkie Sietom)
5.Anna Janas (Azs-AWF Warszawa)
6.Małgorzata Wojtkowiak (AZS-AWF Poznań)