SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
GDAŃSZCZANIE 5 RAZY NA PODIUM. TURNIEJ "O PUCHAR ZAPOLEXU"26.04.2005, 09:38
W Toruniu w szermierczej hali Budowlanych z udziałem ponad 300 zawodników odbyły się zawody „O puchar Zapolexu” w kategorii dzieci, młodzików i juniorów młodszych. Pomorska szermierkę reprezentowały kluby Sietom AZS-AWFiS, UKS Atena Gdańsk oraz UKS de `la Salle Gdańsk.


Dzieci (10-11 lat):
Dziewczęta:
1.Anna Wiśniewska (UKS Tęcza Toruń) w finale 1:0
2.Karolina Hofman (MKS Kusy Szczecin)
3.Natalia Gołębiowska (UKS Atena Gdańsk) i Jagoda Witkowska (Warta Poznań)
………………………………………………
5.Karolina Pachucka
8.Martyna Przybyłowicz
11.Agata wyganowska
15.Joanna Filipczuk
17.maja Myszak
20.Angelika Romanowska
23.Marta Toboła
24.karolina Mielewczyk(wszystkie Atena)
27.Anna Korczyńska
28.karolina Brylowska(obie UKS de La Salle)
30.Joanna Niewińska
31.Ewelina Goździelewska (obie Atena)


dekoracja najlepszych dziewcząt w kat. 10-11 lat






Chłopcy:
1.Miłosz Bies (w finale 8:7)
2.Krystian Gryglewski
3. Michał Siess (obaj UKS Atena Gdańsk) i Mikołaj Walkowiak (Warta Poznań)
…………………………..
6.Szymon Szewczyk
11.Jakub Kołodziej
14.Bartosz Trznadel
17.Piotr Lebiedź
18.Piotr Sobczak
23.Mateusz Kozłowski
28.Szymon Dudziak
29.Piotr Graczyk
31.Jan Kozyra (wszyscy Atena)


dekoracja chłopców w kat. dzieci






Młodzicy (12-13 lat):
Dziewczęta:
1.Marta Hausman (UKS Tęcza Toruń) w finale 11:4
2.Dominika Kurowska (UKS Korona Wrocław)
3.Magdalena Sternau (Atena) i Matylda Plucińska(Warta Poznań)
………………………………………
10.Zuzanna Sobczak
11.Laura Lewańczyk
13.Joanna Szypułowska
19.Jagoda Pietruszewska
24.Katarzyna Jezierska
29.Anna Korneluk
30.Zofia Kolecka (wszystkie Atena)

Chłopcy:
1.Damian Koper (Warta Poznań) w finale 11:2
2.Oskar Metza (UKS Kusy Szczecin)
3.Bartosz Pawski i Mateusz Mitygowski (obaj UKS Bohun Toruń)
……………………………………………
14.Mateusz Knitter
16.Mariusz Chrzanowski
18.Jakub Wiśniewski
21.Sebastian Fullbrandt
27.Daniel Darna
31.Ksawery Nowosielski (wszyscy Atena)


Juniorzy młodsi (14-15 lat):
Dziewczęta:
1.Hanna Łyczbińska w finale 15:14
2.Marta Łyczbińska
3.Emilia Rygielska (wszystkie Budowlani Toruń) i Karolina Dąbrowska (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)
………………………………………………….
5.Urszula Sikora (Sietom)
10.Monika Paliszewska (UKS de la Salle)
16.Agata Bonik (Sietom)
30.Agnieszka Rosner (Atena)


najlepsze juniorki młodsze





Chłopcy:
1.Miłosz Nuckowski (Kolejarz Wrocław) w finale 15:11
2.Maciej Czajkowski (Budowlani Toruń)
3.Zbigniew Matysiak i Mikołaj Smura (obaj Warta Poznań)
………………………………………
5.Filip Płoczarski
6.Mateusz Klaman
8.Piotr Tuszkiewicz (wszyscy Sietom AZS-AWFiS Gdańk)
9.Michał Janda (Atena)
10.Michał Kryczało
17.Patryk Kozłowski (obaj Sietom)
19.Maciej Mikołajczyk (Atena)
20.Robert Gajda (Sietom)
25.Piotr Janda (Atena)



W dniach 4-6.05. szermierze wezmą udział w XI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Zamościu, która ma rangę Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski do lat 15.


DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki