SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
MP JUNIORÓW08.02.2005, 13:35
Na warszawskim Ursynowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów we florecie. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Agnieszka Purowska, podopieczna trenera Grzegorza Supła. Paweł Osmański, zwodnik trenera Łukasza Szymańskiego, nie obronił złota zdobytego przed rokiem. Musiał zadowolić się srebrnym medalem. W turniejach drużynowych, pierwszy raz od wielu lat zespołom z Gdańska nie udało się w ogóle stanąć na podium.


FLORET DZIEWCZĄT


Indywidualnie:

Ćwierćfinały: Agnieszka Purowska (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) – Dagmara Toboła (UKS Atena Gdańsk) 15:4, Natalia Rajczak (D’Artagnan Warszawa) – Natalia Łukowska (Polonia Leszno) 15:13, Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń) – Martyna Synoradzka (Warta Poznań) 15:12, Malgorzata Susfał (D’Artagnan) – Sylwia Kurowska (Korona Wrocław) 15:5

Pólfinały: Purowska – Łyczbińska 15:7, Rajczak-Susfał 15:8

Finał: Purowska- Rajczak 15:10


Kolejność:

1.Purowska (trener Grzegorz Supeł)
2.Rajczak
3.Łyczbińska i Susfał
5.Synoradzka
6.Kurowska
7.Łukowska
8.Toboła

Miejsca innych Gdańszczanek:

16.Karolina Dziengo
18.Małgorzata Michlewska
20.Karolina Szalczewska
21.Karolina Dąbrowska
22.Agata Bonik
23.Karolina Siess
26.Małgorzata Koszczyc
27.Klaudia Kwiatkowska (wszystkie Sietom)
29.Barbara Jędrzejewska (Atena)


Startowało 68 florecistek


Drużynowo:


Ćwierćfinały: Warta Poznań I – Sietom II 45:33, Budowlani Toruń I – Polonia Leszno 45:20, D’Artagnan Warszawa I – Dartagnan II 45:22

Pólfinały: Warta – D’Artagnan 39:24, Budowlani I – Sietom I 40:34

O 3 miejsce: D’artagnan – Sietom I 44:37

O 1 miejsce: Warta Poznań – Budowlani I 45:27


Kolejność:

1.Warta Poznań
2.Budowlani I
3.D’Artagnan
4.Sietom I (Agnieszka Purowska, Justyna Anuszewska, Karolina Dziengo, Karolina Dąbrowska)
5.Polonia Leszno
6.Sietom II (Małgorzata Michlewska, Karolina Siess, Karolina Szalczewska, Aleksandra Rosinke)
7.D’Artagnan II
8.Korona Wrocław
9.Kolejarz Wrocław
10.UKS Atena Gdańsk (Dagmara Toboła, Barbara Jędrzejewska, Julia Prokopska, Iwona Olbromska)
11.Warta Poznań II
12. Budowlani II
13.Azs-AWF Warszawa



CHŁOPCY

Indywidualnie:

Ćwierćfinały: Rafał Żelazko (Budowlani Toruń)- Tomasz Gmerek (Korona Wrocław) 15:14, Paweł Osmański (Sietom)- Antoni Barczuk (Azs-AWF Warszawa) 14:13, Piotr Bryzek – Stefan Roszkowski (obaj AZS-AWF Warszawa) 15:10, Michał Puzianowski (Kolejarz Wrocław) – Mirosław Tomczak (Budowlani Toruń) 15:7

Półfinały: Żelazko- Puzianowski 14:13, Osmański-Bryzek 15:13

Finał: Żelazko-Osmański 14:11


Kolejność:

1.Żelazko
2.Osmański 3.Puzianowski i Bryzek
5.Roszkowski
6.Tomczak
7.Gmerek
8.Barczuk

Miejsca innych Gdańszczan:

12.Piotr Naruszewicz
17.Mateusz Klaman
22.Patryk Kozłowski
24.Michał Kryczało
25.Filip Płocharski (wszyscy Sietom)


Startowało 47 florecistów.

Drużynowo:

Cwierćfinały: AZS-AWF Warszawa I – Polonia Leszno 45:27, Budowlani Toruń II – AZS-AWF Warszawa II 45:43, Budowlani Toruń I – Warta Poznań 45:43, Sietom AZS-AWFiS Gdańsk I – Kolejarz Wrocław 45:34

Pólfinały: AZS –AWF Warszawa I – Sietom I 45:41, Budowlani II – Budowlani I 45:38

O 3 miejsce: Budowlani I – Sietom I 45:31

O 1 miejsce: AZS-AWF Warszawa – Budowlani II 45:32

Kolejność:

1.AZS-AWF Warszawa I
2.Budowlani II
3.Budowlani I
4.Sietom I (Paweł Osmański, Piotr Naruszewicz, Filip Płocharski, Michał Kryczało)
5.Warta Poznań
6.Kolejarz Wrocław
7.AZS-AWF Warszawa II
8.Polonia Leszno
9.D’Artagnan Warszawa
10.Sietom II (Patryk Kozłowski, Mateusz Klaman, Jakub Dysarz, Marek Jerozolimski)
11.UKS Atena Gdańsk (Piotr Tuszkiewicz, Michał Janda, Piotr Janda, Szymon Nowak)
12.Warta Poznań II


DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki