SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
SREBRNY POCZĄTEK AGATY KANTORSKIEJ. AGNIESZKA KULCZYCKA NA 13 MIEJSCU. MME W ESPINHO.02.11.2004, 12:26
Znakomicie spisała się Agata Kantorska (Warta Poznań), która wczoraj w pierwszym dniu Młodzieżowych Mistrzostw Europy (kat. do 20 lat) w Espinho zdobyła srebrny medal w indywidualnym turnieju florecistek. Wychowanka swojego ojca – Pawła Kantorskiego uległa dopiero w finale obrończyni tytułu – Carolin Wutz (Niemcy) 7:15. Wcześniej Agata pokonała m.in. w 1/16 ubiegłoroczną wicemistrzynię Europy Aidę Szanajewą (Rosja) 15:14, a w 1/8 - ……Agnieszkę Kulczycką (Polska- Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) 15:7. Trzecia z Polek – Alina Kujawa (MKS Kusy Szczecin) minimalnie 14:15 uległa w 1/16 Niemce Marcie Bartkowski .