SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNO¦CI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNO¦CI
Z GDAŃSZCZAN NAJLEPSZA AGNIESZKA KULCZYCKA. MŁODZIEŻOWY P¦ W BRATYSŁAWIE.17.10.2004, 22:15
Dzi¶ w Bratysławie w hali Elan odbył się 29 Memoriał Ferdinanda de Martinengo we florecie kobiet i mężczyzn, rozpoczynajacy rywalizację w Młodzieżowym P¦ we florecie w sezonie 2004/2005. Polacy nie powtórzyli sukcesów w tym turnieju sprzed roku, kiedy to w Bratysławie zwyciężyli Katarzyna Kryczało i Krzysztof Pietrusiak.

Polska ekipa nie podała nam wyników walk o 1 miejsce.



Floret kobiet

Ćwierćfinały:Mercedesz Lemberg(Węgry)- Silvia Kleinbrod (Austria) 15:6, Fanny Kreiss(Węgry) - Agata Kantorska (Polska) 15:5, Roxane Merkl (Niemcy) - Laure Tardivel (Francja) 15:4, Anita Vintila (Rumunia)- Tekla Gemesi (Węgry) 11:10

Półfinały:Lemberg-Merkl 15:2, Kreiss - Vintila 13:12

Finał:



Kolejno¶ć:

1.

2.

3.Merkl i Vintila

5.Tardivel

6.Gemesi

7.Kantorska (Polska, Warta Poznań)

8.Kleinbrod



Miejsca pozostałych Polek:

11.Agnieszka Kulczycka (Sietom Azs-AWFiS Gdańsk)

23.Alina Kujawa(MKS Kusy Szczecin)

34.Martyna Synoradzka (Warta Poznań)

36.Daria Kasperek (D’Artagnan Warszawa)

41.Joanna Sikora (Sietom)

49.Marta Matysik (AZS-AWF Warszawa)

55.Natalia Rajczak(D’Artagnan Warszawa)

59.Anna Lidzbarska

68.Agnieszka Purowska (obie Sietom)



Startowało 87 florecistek.





Floret mężczyzn:

Ćwierćfinały:Władimir Gołowin (Rosja)- Martino Minuto (Włochy) 15:1, Aleksy Chowansky (Rosja)- Balint Botlo (Słowacja) 15:6, Igor Gridniew (Rosja)- Lorenzo Mazza (Węgry) 15:9, Dmitrij Rigin (Rosja) - Airat Sitdikow (Rosja) 15:8,

Pólfinały:Gołowin-Rigin 15:14, Chowansky- Gridniew 15:7

Finał:



1.

2.

3.Gridniew i Rigin

5.Sitdikow

6.Minuto

7. Mazza

8.Botlo





Miejsca Polaków:

15.Tomasz Gmerek (Korona Wrocław)

24.Andrzej Witkowski (Sietom)

31.Bartosz Łukowski (Polonia Leszno)

34.Michał Majewski (AZS-AWF Warszawa)

45.Karol Naruszewicz

57.Wojciech Naruszewicz

59.Konrad Pietrusiak

61.Paweł Osmański (wszyscy Sietom)

62.Rafał Kaniecki (Budowlani Toruń)

70.Michał Puzianowski (Kolejarz Wrocław)

72.Roman Skupio (Warta Poznań)



Startowało 119 florecistów.

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pomp±
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNO¦CI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki