SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
PIOTR TUSZKIEWICZ LIDEREM EKIPY UKS ATENA GDAŃSK.TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW W POZNANIU.15.10.2004, 17:39
W obiektach poznańskiej „Warty” odbył się ogólnopolski turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców „O puchar NICOL”. Reprezentanci UKS Atena Gdańsk odnieśli jedno zwycięstwo i ponadto pięciokrotnie stawali na podium.



WYNIKI:



Floret chłopców



dzieci (10-11 lat):

1. Piotr Kolec (Kolejarz Wrocław) w finale 8:6

2. Ignacy Żabicki

3. Mateusz Knitter (obaj UKS Atena Gdańsk- trener obu Łukasz Szymański) i Maciej Janik (IKS Warszawa)

…………………………………………………

5.Krystian Gryglewski

6.Daniel Darna

9.Michał Siess

14.Maciej Błażek

16.Szymon Szewczyk

24.Piotr Lebiedź (wszyscy UKS Atena Gdańsk)





młodzicy (12-13 lat):

1.Piotr Tuszkiewicz (UKS Atena Gdańsk, trener Łukasz Szymański) w finale 12:7

2.Krzysztof Modrzewski (IKS Warszawa)

3.Błażej Knap (Warta Poznań) i Mateusz Ulanowski (UKS Kusy Warszawa)

………………………………………………….

6.Michał Kryczało

11.Szymon Nowak

13.Szymon Wośko

15.Sebastian Fullbrandt

17. Maciej Mikołajczyk

19.Marek Koszlak

21.Michał Milewski

23.Jakub Wisniewski

24.Aleksander Antoszak (wszyscy UKS Atena Gdańsk)







Floret dziewcząt



dzieci (10-11 lat)



1. Zuzanna Majewska (MKS Kusy Szczecin) w finale 8:2

2.Sylwia Mikuś (UKS Korona Wrocław)

3.Zuzanna Sobczak (UKS Atena Gdańsk- trener Longin Szmit) i Katarzyna Kucharska (Polonia Leszno)

………………………………………………….

5. Joanna Szypułowska

6.Jagoda Pietruszewska

12.Laura Lewańczyk

14.Katarzyna Jezierska

15.Karina Goc

16.Karolina Pachucka

18.Natalia Gołębiowska

20.Anna Korneluk

23.Hanna Żmijewska

25.Weronika Gielo

26.Agata Wasilczyk (wszystkie UKS Atena Gdańsk)





młodzicy (12-13 lat)

1.Agnieszka Kajka (D’Artagnan Warszawa) w finale 12:1

2.Marta Hausman (Budowlani Toruń)

3.Katarzyna Gutowska i Iwona Olbromska (obie UKS Atena Gdańsk – trener Adam Kaszubowski)



………………………………………………….

9.Julia Prokopska

13.Dagmara Toboła

14.Barbara Jędrzejewska

15.Martyna Zubrzycka

18.Karolina Richert

20.Anna Masa

21.Ewa Szpakowska

22.Zofia Kolecka

23.Małgorzata Lebiedź

24.Karolina Recka (wszystkie UKS Atena Gdańsk)



DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki