SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
ZWYCIĘSTWO P. OSMAŃSKIEGO, DZIELNA POSTAWA A. PUROWSKIEJ. IV MEMORIAŁ R. PIASECKIEGO.19.09.2004, 21:30
W Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS Gdańsk rozegrano IV Memoriał Romualda Piaseckiego we florecie juniorów (Kat. do 17 lat), zaliczany do klasyfikacji PP w tej kategorii wieku. W zawodach wzięli także udział reprezentanci Białorusi i Ukrainy.


dekoracja najlepszych zawodników IV Memoriału Romualda Piaseckiego





WYNIKI

Zwyciężyła Martyna Synoradzka – dziewiąta florecistka MŚ Juniorów w Płowdiw 2004.


Daria Kasperek(z lewej) i Martyna Synoradzka





FLORET DZIEWCZĄT
Ćwierćfinały: Martyna Synoradzka (Warta Poznań) – Agnieszka Purowska (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk, trener Grzegorz Supeł) 15:12, Daria Kasperek – Małgorzata Susfał (obie D’Artagnan Warszawa) 15:7, Emilia Pańko (Kolejarz Wrocław) – Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń) 15:12, Marta Pazik (Warta Poznań) – Aleksandra Breś (D’Artagnan) 15:4
Pólfinały: Synoradzka – Pańko 15:9, Kasperek – Pazik 15:5
Finał: Synoradzka – Kasperek 15:8

Kolejność:
1.Synoradzka
2.Kapserek
3.Pańko i Pazik
5.Susfał
6.Łyczbińska
7.Purowska
8.Breś

Miejsca innych Gdańszczanek:
12,Justyna Anuszewska
16.Aleksandra Rosinke
19.Karolina Siess (wszystkie Sietom)
20.Barbara Jędrzejewska
22.Dagmara Toboła( obie UKS Atena Gdańsk)
23.Karolina Dąbrowska
26.Karolina Szalczewska
27.Małgorzata Michlewska
28.Karolina Dziengo
29.Agnieszka Fullbrandt (wszystkie Sietom)
32.Martyna Zubrzycka (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 81 dziewcząt


Klasyfikacja PP Juniorów:
1.Synoradzka 60 pkt
2.Kasperek 50
3.Pańko 44
4.Susfał 40
5.Purowska i M. Łyczbińska obie po 36


FLORET CHŁOPCÓW
Zwyciężył aktualny mistrz Polski juniorów – Paweł Osmański (Sietom, trener Łukasz Szymański)


finałowa walka chłopców





Ćwierćfinały: Paweł Osmański (Sietom)- Paweł Malinowski (Budowlani Toruń) 15:9, Stefan Roszkowski (AZS-AWF Warszawa)- Bartosz Łukowski (Polonia Leszno) 15:4, Aleksander Skupio (Warta Poznań)- Piotr Bryzek (AZS-AWF Warszawa) 15:11, Michał Puzianowski (Kolejarz Wrocław) – Andrej Kuryszka (Białoruś) 15:4
Półfinały: Osmański-Puzianowski 15:10, Roszkowski- Skupio 15:8
Finał: Osmański-Roszkowski 15:12

Kolejność:
1.Osmański
2.Roszkowski
3.Skupio i Puzianowski
5.Łukowski
6.Kuryszka
7.Bryzek
8.Malinowski

Miejsca innych Gdańszczan:
16.Piotr Naruszewicz (Sietom)
29.Michał Kryczało (UKS Atena Gdańsk)
32.Adam Nowosielski (Sietom)

Startowało 58 chłopców.


Klasyfikacja PP Juniorów:
1.Osmański i Rafał Żelazko (Budowlani Toruń) obaj po 44 pkt
3.Roszkowski 43
4.Puzianowski 40
5.Sosnowski 39
6.Malinowski i Tomasz Gmerek (Korona Wrocław) obaj po 36


Następne zawody PP Juniorów odbędą się w dn. 13-14 listopada w Toruniu.
W najbliższy weekend w Gdańsku w halach AWFiS odbędzie się ogólnopolski turniej „Gdańska Kuźnia – Otwarte Mistrzostwa ZKPiG 26” we florecie dzieci, młodzików i juniorów młodszych dziewcząt i chłopców.

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki