SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
POZNALIŚMY PRZECIWNIKÓW POLAKÓW W ATENACH. PROGRAM OLIMPIJSKICH TURNIEJÓW SZERMIERCZYCH.18.08.2004, 13:55
W Atenach odbyło się losowanie numerów, które zostaną przydzielone poszczególnym zawodnikom przy ustalaniu turniejowej drabinki (dla zawodników z miejsc 1 i 2 Klasyfikacji Oficjalnej FIE losowane są numery 1 lub 2 drabinki turnieju, dla zawodników z miejsc 3-4 – numery 3 i 4 drabinki, itd. – przyp.red.). Sylwii Gruchale (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk), która w Atenach walczy 18 sierpnia (środa), została przydzielona turniejowa 3. Oznacza to, że Gdańszczanka w 1/8 zmierzy się ze zwyciężczynią walki Simone Bauer (Niemcy)-Ayelet Ohayon (Izrael).

Szablista Rafał Sznajder (MOSiR Sosnowiec) ma swoje zawody 14 sierpnia (sobota) i walce o 16 zmierzy się z Damienem Touya (Francja).
Szablistka Aleksandra Socha (AZS-AWF Warszawa) swój olimpijski występ ma 17 sierpnia (wtorek) i pierwszy pojedynek rozegra w 1/8, gdzie zmierzy się ze zwycięzcą walki Catalina Gheorghitoaia (Rumunia) – Toure Nafi (Senegal).





PROGRAM TURNIEJÓW OLIMPIJSKICH (godziny wg czasu polskiego)




SOBOTA, 14.08.2004


SZABLA MĘŻCZYZN IND.
9:00 eliminacje
18:40 walka o złoty medal


NIEDZIELA, 15.08.2004


SZPADA KOBIET IND.
9:00 eliminacje
18:55 walka o złoty medal


PONIEDZIAŁEK, 16.08.2004


FLORET MĘŻCZYZN IND.
9:00 eliminacje
18:55 walka o złoty medal


WTOREK, 17.08.2004


SZABLA KOBIET IND.
9:00 eliminacje
20:15 walka o złoty medal


SZPADA MĘŻCZYZN IND.
11:00 eliminacje
20:35 walka o złoty medal


ŚRODA, 18.08.2004


FLORET KOBIET IND.
9:00 eliminacje
18:55 walka o złoty medal


CZWARTEK, 19.08.2004


SZABLA MĘŻCZYN DRUŻ.
9:00 eliminacje
18:40 mecz o złoty medal


PIĄTEK, 20.08.2004


SZPADA KOBIET DRUŻ.
9:00 eliminacje
18:40 mecz o złoty medal


SOBOTA, 21.08.2004


FLORET MĘŻCZYZN DRUŻ.
9:00 eliminacje
18:40 mecz o złoty medal


NIEDZIELA, 22.08.2004


SZPADA MĘŻCZYZN DRUŻ.
9:00 eliminacje
18:40 mecz o złoty medal


DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki