SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNO¦CI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNO¦CI
POLKI BEZ SYLWII GRUCHAŁY NA 5 MIEJSCU. SZABLI¦CI ZE SREBREM. ME W KOPENHADZE.04.07.2004, 22:52
5 miejsce zajęły polskie florecistki w turnieju drużynowym Mistrzostw Europy, które dzi¶ zakończyły się w Kopenhadze. Polki niespodziewanie w 1/4 uległy Izraelowi 41:42. W meczach o miejsca 5-8 drużyna w składzie: Anna Rybicka, Magdalena Mroczkiewicz, Małgorzata Wojtkowiak, Alicja Kryczało pokonała Francję 45:44 oraz Niemcy 30:29.
W lepszych humorach wróc± z Kopenhagi szabli¶ci, którzy zdobyli srebrny medal. Podopieczni trenera Tadeusza Piguły: Marcin Koniusz, Rafał Sznajder, Adam Skrodzki i Maciej Tomczak pokonali kolejno Rumunię 45:34 i Ukrainę 45:44, by w meczu o złoto ulec Rosji tylko jednym trafieniem – 44:45.