SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
WYSOKI POZIOM WALK I SENSACJA U CHŁOPCÓW. OTWARTE MISTRZOSTWA ZKPIG NR 26.19.05.2004, 22:48
W hali szermierczej AWFiS odbyły się Otwarte Mistrzostwa ZKPiG 26("floretowej kuźni") we florecie dziewcząt i chłopców w kat.juniorów(rocznik 1988 i młodsi).Były to jednocześnie Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kategorii: juniorzy młodsi (14-15 lat),młodzicy (12-13 lat),dzieci (9-11 lat).Podczas finałów dyrektor ZKPiG -p.Jacek Mielewczyk pasował uroczyście na szermierzy 25 uczniów IV klasy podstawowej ,którzy są wychowankami trenerów Longina Szmita i Łukasza Szymańskiego oraz nauczycielki Ewy Pietrusiak.
Do niespodzianki doszło w turnieju chłopców, w którym aktualny mistrz Polski juniorów i juniorów młodszych – Paweł Osmański uległ młodszemu o rok Filipowi Płocharskiemu.

Mistrzostwa ZKPiG 26:

Dziewczęta

Półfinały: Justyna Anuszewska-Karolina Dziengo 12:9, Agnieszka Purowska – Karolina Dąbrowska 12:8
Finał:Anuszewska – Purowska 12:5

Kolejność:
1.Anuszewska
2.Purowska
3.Dąbrowska i Dziengo
5.Małgorzata Michlewska
6.Urszula Sikora
7.Patrycja Jancen
8.Aleksandra Rosinke

Startowało 57 dziewcząt.


Chłopcy:

Półfinały: Filip Płocharski - Paweł Osmański 12:9, Piotr Naruszewicz- Jan Palasik 12:2
Finał: Płocharski – Naruszewicz 12:7

Kolejność:
1.Płocharski
2.Naruszewicz
3.Osmański i Palasik
5.Mateusz Klaman i Andrzej Trznadel
7.Michał Kryczało
8.Marek Jerozolimski

Startowało 61 chłopców.


Medaliści Mistrzostw Województwa Pomorskiego (kolejność ustalano na podstawie klasyfikacji końcowej Mistrzostw ZKPiG 26)

Dziewczęta
Juniorzy młodsi:
1.Justyna Anuszewska
2.Agnieszka Purowska
3.Karolina Dziengo

Młodzicy:
1.Katarzyna Gutowska
2.Iwona Olbromska
3.Karolina Richert

Dzieci:
1.Joanna Szypułowska
2.Zuzanna Sobczak
3.Jagoda Pietruszewska



Chłopcy:
Juniorzy młodsi:
1. Filip Płocharski
2.Piotr Naruszewicz
3.Paweł Osmański

Młodzicy:
1.Michał Kryczało
2.Piotr Janda
3.Michał Janda

Dzieci:
1.Michał Siess
2.Mariusz Chrzanowski
3.Mateusz Knitter

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki