SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
ZŁOTO WEWNĘTRZNĄ SPRAWA SIETOMU. OOM W POZNANIU.01.05.2004, 23:02
Paweł Osmański (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) obronił tytuł mistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (mającej rangę MP do lat 15) rozgrywanej w Poznaniu. W walce o złoto Osmański pokonał kolegę klubowego – Piotra Naruszewicza. Obaj młodzi floreciści są wychowankami trenera Łukasza Szymańskiego. To drugi medal zdobyty przez Osmańskiego podczas OOM 2004.W czwartek został on sensacyjnym brązowym medalistą w ind. turnieju szpadzistów!
Trzeba dodać, że w lutym br. Osmański został indywidualnym mistrzem Polski juniorów (kat. do lat 17).

Paweł Osmański ma piękna kolekcję złotych medali MP

WYNIKI:

Floret:

Półfinały: Paweł Osmański (Sietom)-Tomasz Sinoracki (Budowlani Toruń) 15:9, Piotr Naruszewicz(Sietom)- Paweł Turbański (Korona Wrocław) 15:9
Finał: Osamński- Naruszewicz 15:9

1.Osmański
2.Naruszewicz
3.Sinoracki i Turbański
5.Mirosław Tomczak (Budowlani Toruń)
6.Miłosz Nuckowski (Kolejarz Wrocław)
7.Dariusz Parzuchowski (D’Artagnan Warszawa)