SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
GDAŃSZCZANIE SIEDEM RAZY NA PODIUM.TURNIEJ "O PUCHAR ZAPOLEXU" W TORUNIU.30.04.2004, 10:39
W Toruniu odbył się turniej „ O Puchar Zapolexu” we florcie dziewcząt i chłopców w kategorii: juniorów młodszych, młodzików i dzieci. Łącznie na planszach w Toruniu wystąpiło 207 młodych florecistów, w tym reprezentanci Sietom AZS-AWFiS Gdańsk, UKS Fleuret de La Salle Gdańsk i UKS Atena Gdańsk.



WYNIKI:



Kategoria wiekowa 14-15 lat (juniorzy młodsi)



Dziewczęta :

1.Emilia Rygielska

2.Hanna Łyczbińska

3.Marta Łyczbińska (wszystkie Budowlani Toruń) i Marta Pazik (Warta Poznań)

………………………

6.Karolina Szalczewska

7.Agnieszka Parowska

8.Małgorzata Michlewska

10.Aleksandra Rosinke (wszystkie Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)





Chłopcy:

1.Paweł Osmański w finale 15:6

2.Piotr Naruszewicz (obaj Sietom – trener Łukasz Szymański)

3.Maciej Samerek i Tomasz Sinoracki (obaj Budowlani Toruń)

………………………

9.Filip Płocharski

10.Patryk Kozłowski (obaj Sietom)







Kategoria wiekowa 12-13 lat (młodzicy)

Dziewczęta :

1.Agnieszka Kajka (D’Artagnan Warszawa) w finale 12:5

2.Iwona Olbromska

3.Barbara Jędrzejewska (obie UKS Atena- trener Adam Kaszubowski) i Ewelina Kaniecka (Budowlani Toruń)

………………………

5.Dagmara Toboła

10.Anna Masa (obie UKS Atena)





Chłopcy:

1.Maciej Włosek

2.Michał Łosicki

3.Mateusz Łosicki (wszyscy Budowlani Toruń) i Piotr Tuszkiewicz (UKS Atena Gdańsk-trener Łukasz Szymański)

………………………

5.Michał Janda

9.Michał Kryczało (obaj UKS Atena)







Kategoria wiekowa 10-11 lat (dzieci):

Dziewczęta :

1.Joanna Szypułowska (UKS Atena – trener Longin Szmit) w finale 12:10

2.Anna Wiśniewski (UKS Tęcza Toruń)

3.Zuzanna Malajczyk i Matylda Plucińska (obie Warta Poznań)

………………………

5.Zuzanna Sobczak

6.Jagoda Pietruszewska

7.Natalia Gołębiowska

8.Karolina Pachucka (wszystkie UKS Atena)



Chłopcy:

1.Oskar Metza (MKS Kusy Szczecin)

2.Dawid Raszka (MDK Bydgoszcz)

3.Michał Siess (UKS Atena – trener Anna Sobczak) i Mateusz Kruk (UKS Bohun Toruń)

………………………

6.Ignacy Żabicki

7.Krystian Gryglewski

9.Daniel Darna (wszyscy UKS Atena)





DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki