SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
JESIEŃ, FLORETY I ZIEMNIAKI24.09.2016, 23:15
W sobotę w Gdańskiej Szkole Floretu odbyła się VII edycja zawodów „Kaszubska Jesień” we florecie dzieci i młodzików. Uczestnicy i goście zawodów mogli częstować się Oficjalnym Daniem Zawodów, którym w tym roku były tłuczone ziemniaki z maślanką, przygotowane przez Tawernę MESTWIN z Gdańska.

Gdańszczanie triumfowali wśród młodzików: Marta Oklińska (UKS Atena Gdańsk ; trener Longin Szmit) i Adam Jakubowski (UKS Atena; trener Radosław Glonek).
Łącznie w zawodach wzięło udział 184 zawodników .

Wyniki dziewcząt

kategoria dzieci :
1. Weronika Skoczylas
2. Julia Wiśniewska (obie AZS AWF Warszawa)
3. Weronika Ułasiuk i Natalia Jarosiewicz (obie UKS Atena)
5. Nadia Jaszczołt (UKS 35 Bielawy Toruń)
6. Gabriela Bessman
7. Karolina Rompczyk (obie UKS de la Salle Gdańsk)
8. Pola Lament (UKS Atena)


Startowało 36 zawodniczek.







Kategoria młodzików:
1. Marta Oklińska (UKS Atena Gdańsk)
2. Daniela Szpejna (UKS de la Salle Gdańsk)
3. Malwina Kołodziejczyk i Oliwia Dębicka (obie UKS Atena)
5. Michalina Daniewska (AZS AWF Warszawa)
6. Barbara Wierzchowska (UKS de la Salle Gdańsk)
7. Laura Szczechowska (UKS Atena Gdańsk)
8. Julia Sołtys (UKS Atena Gdańsk)


Startowały 52 zawodniczki.



Wyniki chłopców :

kategoria dzieci:
1. Jakub Fogt (Polonia 1912 Leszno)
2. Łukasz Tomyślak (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3. Bartosz Szczotko (UKS Atena Gdańsk) i Adam Lizak (MKS Kusy Szczecin)
5. Filip Starkowski (Polonia 1912 Leszno)
6. Szymon Pisarewicz (UKS Atena Gdańsk)
7. Antoni Zakrzewski (AZS AWF Warszawa)
8. Jan Książek (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 55 zawodników.






Kategoria młodzików:
1. Adam Jakubowski (UKS Atena) w finale 12:11
2. Adam Chtioui (Budowlani Toruń)
3. Jakub Surma (AZS AWF Warszawa) i Adam Świerzyński
5. Oskar Mach
6. Piotr Kaśków
7. Patryk Gawenda
8. Stanisław Korzeniewski (wszyscy UKS Atena Gdańsk)


Startowało 41 zawodników .


W najbliższy weekend turniejem "Bursztynowy Floret" w Gdańsku sezon rozpocznie kategoria seniorek.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki