SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
W POZNANIU ROZEGRANO 38 MEMORIAŁ FECHMISTRZA JANA PIECZYŃSKIEGO.29.03.2016, 08:51
19 marca w Poznaniu rozegrano 38 Memoriał Fechmistrza Jana Pieczyńskiego we florecie , zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski. Wśród pań zwyciężyła Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń),a wśród panów 19-letni Andrzej Rządkowski (KSz Wrocławianie).

WYNIKI

Floret Kobiet:
Ćwierćfinały: Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń) – Wiktoria Szewczyk (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) 15:5, Martyna Synoradzka – Małgorzata Wojtkowiak (obie AZS-AWF Poznań) 10:9, Hanna Łyczbińska – Marika Chrzanowska 15:4, Martyna Długosz (wszystkie KU UAM Poznań) – Natalia Gołębiowska (Sietom) 15:11

Półfinały: M. Łyczbinska – H. Łyczbińska 15:7, Synoradzka – Długosz 15:10

Finał: M. Łyczbinska – Synoradzka 15:5

Kolejność:
1. M.Łyczbińska
2. Synoradzka
3. H.Łyczbińska i Długosz
5. Chrzanowska
6. Gołębiowska
7. Wojtkowiak
8. Szewczyk
………………………………
13. Julia Lidzbarska (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 50 florecistek.


Floret mężczyzn:
Ćwierćfinały: Andrzej Rządkowski (KSz Wrocławianie) – Piotr Janda 15:9, Paweł Kawiecki – Krystian Gryglewski (wszyscy Sietom) 15:11, Szymon Kozłowski (AZS-AWF Poznań) – Leszek Rajski 15:14, Paweł Szumielewicz (obaj KSz Wrocławianie) – Michał Janda (Sietom) 15:14

Półfinały: Rządkowski – Szumielewicz 15:7, Kawiecki – Kozłowski 15:3

Finał: Rządkowski – Kawiecki 15:8

Kolejność:
1. Rzadkowski
2. Kawiecki
3. Szumielewicz i Kozłowski
5. M. Janda
6. Gryglewski
7. Rajski
8. P. Janda
………………….
13. Radosław Glonek

Startowało 63 zawodników.


Czwarte i ostatnie w sezonie zawody PP odbędą się w dn. 7-8 maja w Gdańsku (kobiety) i w Warszawie (mężczyźni)

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki