SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
ANNA SZYMCZAK ZE ZŁOTEM, FLORECIŚCI Z BRĄZEM ME W NOWYM SADZIE !10.03.2016, 08:49
Wczoraj w serbskim Nowym Sadzie zakończyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w szermierce. W ostatnim dniu zawodów złoty medal zdobyła drużyna florecistek, w której składzie walczyła Anna Szymczak (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk, trener Longin Szmit). W rywalizacji florecistów Polacy w składzie z trzema Gdańszczanami w składzie: Maciejem Podralskim, Mikołajem Rudnickim (trener Krzysztof Walka) i Maximem Tarasiewiczem (trener Andrzej Witkowski) spisali się też bardzo dobrze i zdobyli medal brązowy.


WYNIKI:
Floret kobiet:

Turniej indywidualny:
1.CIPRESSA Erica (Włochy)
2.ABDRAKHMANOVA Adelya (Rosja)
3.MARTYANOVA Marta (Rosja)
3.ROSSINI Serena (Włochy)
5.SCHREIBER Ester (Szwecja)
6.CALUGAREANU Malina (Rumunia)
7.MESTERI Victoria (Węgry)
8.YUSOVA Victoria (Rosja)
…………………………………………
9.DŁUGOSZ Martyna (MKS Kusy Szczecin)
21.WALCZYK Julia (Zjednoczeni Pabianice)
24.SZYMCZAK Anna (Sietom)
26.CHRZANOWSKA Julia (Budowlani Toruń)
Startowały 72 florecistki.

Turniej drużynowy:
Półfinały: Polska- Francja 45:28, Rosja – Włochy 40:36
O 1 miejsce: Polska – Rosja 40:38
O 3 miejsce: Włochy – Francja 45:35

1. Polska
2. Rosja
3. Włochy
4. Francja
5. Rumunia
6. Hiszpania
7. Węgry
8. Izrael
Startowało 15 drużyn.

Floret mężczyzn:

Turniej indywidualny:

Floret mężczyzn:
1.CHASTANET Maximilien (Francja)
2.RZĄDKOWSKI ANDRZEJ (POLSKA, KSz Wrocławianie))
3.EDIRI Alexandre (Francja)
3.GRIDELLI Alessandro (Włochy)
5.INGARGIOLA Francesco (Włochy)
6.VEITENHEIMER Ciaran (Niemcy)
7.FILES Petar (Chorwacja)
8.ZHURAVLEV Vladislav (Rosja)
..................................................
36.TARASIEWICZ Maxime
61.PODRALSKI Maciej
74.RUDNICKI Mikołaj (wszyscy Sietom)
Startowało 92 florecistów.

Turniej drużynowy:

Półfinały: Rosja – Polska 45:44, Włochy – Francja 41:38
O 1 miejsce: Rosja – Włochy 45:44
O 3 miejsce: Polska – Francja 45:39
KOLEJNOŚĆ:
1.Rosja
2.Włochy
3.POLSKA (Andrzej Rządkowski, Maxime Tarasiewicz, Mikołaj Rudnicki, Maciej Podralski)
4.Francja
5.Dania
6.Węgry
7.Wielka Brytania
8.Niemcy
Startowało 18 drużyn
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki