SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
3 PUCHARY RAJCÓW DLA GDAŃSZCZAN06.03.2016, 14:12
Wczoraj w Gdańskiej Szkole Floretu przy ul. VII Dwór 7 odbyła się pierwsza część X turnieju „ O Puchar Rajców Gdańskich” we florecie dzieci i młodzików, czyli turniej indywidualny. Gośćmi imprezy byli radni Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska – gdańscy licealiści.
Gdańszczanie odnieśli trzy zwycięstwa: Marta Oklińska (trener Longin Szmit) i Adam Podralski (trener Andrzej Witkowski)- oboje w kategorii młodzików oraz Tomasz Gorczyca (trener Paweł Papużyński)w kategorii dzieci (wszyscy UKS Atena Gdańsk).
Łącznie, w całych zawodach walczyło 218 młodych florecistów.
Zuchy:
1. Oliwia Gromelska (UKS Bielawy Toruń)
2. Alicja Byzewska (Atena)
3. Amelia Kowalczyk (Atena) i Emilia Szefera (Budowlani Toruń)

Chłopcy:
1. Adam Lizak (MKS Kusy Szczecin)
2. Jakub Gorczyca
3. MAksymilian Leśniewski (obaj Atena) i Franciszek Olszewski (UKS I Bohun Toruń)

Łącznie w zuchach startowało 15 osób

Dzieci (10-11 lat):
1. Matylda Winiecka
2. Laura Naklicka (obie MKS Kusy Szczecin)
3.Oliwia Kulpaczynska i Lena Langa
………………………………………
5. Laura Szczechowska
6. Zuzanna Kędziora
7. Lena Piątkowska (wszystkie UKS Atena)
Startowało 56 zawodniczek.

Chłopcy:
1. Tomasz Gorczyca (Atena)
2. Jan Nowak (Polonia 1912 Leszno)
3. Filip Bedner (MKS Kusy Szczecin ) i Michał Kul (Atena)
……………………………………………
6. Łukasz Kulpaczyński
8. Konrad Buczyło (obaj Atena)
Startowało 55 zawodników.






Młodzicy (12-14 lat):
1. Marta Oklinska (Atena)
2. Aleksandra Wieczorek (AZS-AWF Poznań)
3. Zofia Brzezińska (UKS Bohun Torun) i Zuzanna Jóźwiak (AZs-AWF Poznań)
…………………………………………………….
6. Malwina Kołodziejczyk (Atena)
8. Daniela Szpejna (UKS de La Salle Gdańsk)
Startowało 45 zawodniczek





Chłopcy:
1. Adam Podralski (UKS Atena Gdańsk)
2. Szymon Mlicki (UKS MDK 5 Bydgoszcz)
3.Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin) i Adam Jakubowski (Atena)
…………………………………………………………..
8. Piotr Kaśków (Atena)
Startowało 47 zawodników.





DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki