SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
JULIA WALCZYK I MAXIME TARASIEWICZ Z KIRYSAMI KRÓLA SOBIESKIEGO.04.12.2015, 21:19
128 zawodników stanęło na starcie rozegranego po raz czternasty floretowego turnieju "O Kirys Jana III Sobieskiego", zaliczanego do klasyfikacji Pucharu Polski dwudziestolatków. We florecie kobiet wynik sprzed roku obroniła Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice). We florecie mężczyzn natomiast finał należał do gdańszczan, gdzie floreciści oddali jedynie jedno 3 miejsce na podium - Jakubowi Millerowi (Warta-Muszkieterowie Poznań). Po złoto sięgnął Maxime Tarasiewicz, srebro zdobył Maciej Podralski, a brąz Mikołaj Rudnicki (wszyscy Sietom AZS AWFiS Gdańsk).

Wyniki:

Floret kobiet:

Ćwierćfinały: Lachman Katarzyna (AZS AWF Poznań) - Chrzanowska Julia (Budowlani Toruń) 15:12, Długosz Martyna (MKS Kusy Szczecin) – Żurowska Beata (Wrocławianie) 10:9, Tomczak Renata (IKS Leszno) - Szymczak Anna (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:13, Walczyk Julia (Zjednoczeni Pabianice) - Frąckowiak Adrianna (Wrocławianie) 15:7

Półfinały: Długosz - Lachman 15:11, Walczyk - Tomczak 15:13

Finał: Walczyk – Długosz 15:10


Kolejność:
1. Walczyk
2. Długosz
3. Lachman i Tomczak
5. Chrzanowska
6. Szymczak (trener Longin Szmit)
7. Żurowska
8. Frąckowiak

Startowały 62 zawodniczki.




Floret mężczyzn:

Ćwierćfinały: Rudnicki Mikołaj (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - Wojtkowiak Adrian (AZS AWF Poznań) 15:11, Tarasiewicz Maxime (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - Żurawski Bartosz (Budowlani Toruń) 15:4, Podralski Maciej (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - Czrtoryjski Szymon (Wrocławianie) 15:7, Miller Jakub (Warta-Muszkieterowie Poznań) - Szulpin Patryk (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:9

Półfinały: Tarasiewicz - Rudnicki 15:10, Podralski - Miller 15:7

Finał: Tarasiewicz - Podralski 15:10


Kolejność:
1. Tarasiewicz (trener Andrzej Witkowski) 2. Podralski (trener Krzysztof Walka) 3. Miller i Rudnicki (trenerem M. Rudnickiego jest Krzysztof Walka) 5. Szulpin (trener Andrzej Witkowski) 6. Czartoryjski 7. Żurawski 8. Wojtkowiak


Startowało 66 zawodników


Jutro I dzień zmagań florecistów w ramach międzynarodowego turnieju Fahrenheit 1709.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki