SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
FRANCUZKI NAJLEPSZE.POLKI BEZ MEDALU.MŁODZIEŻOWE MŚ W PŁOWDIW.06.04.2004, 23:21
Francuzki nadawały ton rywalizacji florecistek w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Płowdiw. „Trójkolorowe” florecistki w komplecie awansowały do ćwierćfinału, złoto zdobyła Virginie Ujlaky, a inna Francuzka – Audrey Poggi wyeliminowała z turnieju dwie Polki. Poggi w 1/8 pokonała naszą faworytkę do medalu – Katarzynę Kryczało 15:12, a w 1/16 Joannę Bórkowską (obie Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) 15:10.
Inna z faworytek – Niemka Carolin Wutz, liderka rankingu światowego zajęła dopiero 14 miejsce.

WYNIKI:

Pólfinały: Virginie Ujlaky – Gaelle Gebet (obie Francja) 15:5, Serena Teo (Włochy) – Julia Biriukowa (Rosja) 12:11

33.Alina Kujawa (MKS Kusy Szczecin)

W czwartek w ostatnim dniu mistrzostw florecistki walczą w turnieju drużynowym, w którym Polki mogą pokusić się o medal.