SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
REKORDOWA FREKWENCJA I WYSOKI POZIOM KASZUBSKIEJ JESIENI.27.09.2015, 13:41
Wczoraj w Gdańskiej Szkole Floretu odbyła się VI edycja zawodów „Kaszubska Jesień” we florecie dzieci i młodzików. Uczestnicy i goście zawodów mogli częstować się Oficjalnym Daniem Zawodów, którym w tym roku byłby barszcz z jajkiem, przygotowany przez Tawernę MESTWIN z Gdańska.

Gdańszczanie triumfowali wśród dzieci: Laura Szczechowska (UKS Atena Gdańsk ; trener Konrad Pietrusiak) i Tomasz Gorczyca (UKS Atena; trener Paweł Papużyński) oraz wśród młodzików Adam Podralski (UKS Atena; trener Andrzej Witkowski). Gorczyca i Podralski powtórzyli sukcesy sprzed roku.
Łącznie w zawodach wzięła udział rekordowa liczba - 193 zawodników .

Wyniki dziewcząt

kategoria dzieci :
1. Laura Szczechowska (UKS Atena) w finale 8:5 2. Matylda Winiecka (MKS Kusy Szczecin) 3. Natalia Lewandowska i Róża Wykland 5. Lena Piątkowska 6. Lena Langa 7. Julia Graczyk 8. Karolina Fudała (wszystkie UKS Atena)


Startowały 44 zawodniczki




Kategoria młodzików:
1. Karolina Żurawska (Budowlani Toruń) w finale 8:3 2. Aleksandra Wieczorek (AZS AWF Poznań) 3. Alicja Kisielewska i Marta Oklińska (obie UKS Atena) 5. Maja Sobczak-Domańska (MKS Kusy Szczecin) 6. Laura Szmit 7. Malwina Kołodziejczyk 8. Zuzanna Cisowska (wszystkie UKS Atena)


Startowało 47 zawodniczek



Wyniki chłopców :

kategoria dzieci:
1. Gorczyca Tomasz (UKS Atena) w finale 8:1 2. Jan Nowak (Polonia 1912 Leszno) 3. Michał Kul i Łukasz Kulpaczyński 5. Patryk Gawenda (wszyscy UKS Atena) 6. Maksymilian Kanci (Polonia 1912 Leszno) 7. Karol Bielawski (UKS-I Bohun Toruń) 8. Karol Fedorowicz (AZS-AWF Warszawa)

Startowało 48 zawodników


Kategoria młodzików:
1. Podralski Adam (UKS Atena) w finale 12:7 2. Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin) 3. Filip Koguc (UKS MDK 5 Bydgoszcz) i Szymon Pichłacz (AZS-AWF Poznań) 5. Szymon Mlicki (UKS MDK 5 Bydgoszcz) 6. Adam Świerzyński 7. Adam Jakubowski 8. Oskar Mach (wszyscy UKS Atena Gdańsk)


Startowało 54 zawodników .


W najbliższy weekend turniejem "O Puchar K&K" we Wrocławiu sezon rozpocznie kategoria seniorów.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki