SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
DRUŻYNOWO "TYLKO" SREBRO DLA GDAŃSKA.27.05.2015, 20:38
W turniejach drużynowych MP Seniorów we florecie, rozegranych w Śremie, drugie zespoły Sietom AZS-AWFiS Gdańsk zdobyły srebrne medale. Nieoczekiwanie pierwsze zespoły Sietomu zajęły ostatecznie czwarte miejsca, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Wśród kobiet po raz pierwszy w historii zwyciężył AZS-AWF Poznań, a wśród mężczyzn po raz siódmy z rzędu triumfowali KSz Wrocławianie.
Łącznie Gdańszczanie wracają ze Śremu z dorobkiem 6 medali: 1 złoty, 4 srebrne, 1 brązowy.

Wyniki:
Floret kobiet:

Ćwierćfinały: AZS AWF Poznań – Warta Muszkieterowie Poznań 45:19, Sietom AZS AWFiS Gdańsk II - Wrocławianie 37:36, Budowlani Toruń - Zjednoczeni Pabianice 45:35, Sietom AZS AWFiS Gdańsk I – UKS Atena Gdańsk 45:20
Półfinały: AZS AWF Poznań - - Budowlani Toruń 44:38 Sietom AZS AWFiS Gdańsk II - Sietom I 42:41

Mecz o 3 miejsce: Budowlani Toruń - Sietom I 45:43

Finał: AZS AWF Poznań - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 45:42

Kolejność:
1. AZS AWF Poznań
2. Sietom II ( Natalia Gołębiowska, Monika Paliszewska, Zuzanna Sobczak, Anna Szymczak; trener Longin Szmit)
3. Budowlani Toruń
4. Sietom AZS AWFiS Gdańsk (Karolina Chlewińska, Sylwia Gruchała-Bączek, Magdalena Knop, Emilia Rygielska : trenerzy Tadeusz Pagiński i Longin Szmit)
5. Zjednoczeni Pabianice
6. Wrocławianie
7. UKS Atena Gdańsk (Marta Mech, Marina Ogar, Katarzyna Stawiarska , Wiktoria Szewczyk)
8. Warta Muszkieterowie Poznań
…………………………………………………………………….
10. UKS Atena Gdańsk II (Alicja Kozłowska, Aleksandra Nieciecka, Anna Wyganowska)
Startowało 10 drużyn.



Floret mężczyzn:
Ćwierćfinały: Wrocławianie – AZS AWF Warszawa II 45:33, Sietom AZS AWFiS Gdańsk II - Wrocławianie II 45:18, AZS AWF Warszawa - AZS AWF Poznań 45:35, Sietom AZS AWFiS Gdańsk I- Budowlani Toruń 45:30

Półfinały: Wrocławianie – AZS AWF Warszawa I 45:37, Sietom AZS AWFiS Gdańsk II - Sietom AZS AWFiS Gdańsk I 44:43

Mecz o 3 miejsce: AZS AWF Warszawa - Sietom AZS AWFiS Gdańsk I –45:39

Finał: Wrocławianie – Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 45:40

Kolejność:
1. Wrocławianie
2. Sietom AZS AWFiS Gdańsk II (Radosław Glonek, Filip Płocharski, Maciej Podralski, Michał Siess; trenerzy Stanisław Szymański i Krzysztof Walka
3. AZS AWF Warszawa I
4. Sietom AZS AWFiS Gdańsk I (Michał Janda, Piotr Janda, Paweł Kawiecki, Paweł Osmański; trener Stanisław Krzysztof Walka)
5. AZS AWF Poznań
6. Budowlani Toruń
7. AZS AWF Warszawa II
8. Wrocławianie II

……………………………………….
11. UKS Atena (Mateusz Dołżycki, Patryk Martyniak, Mateusz Możejko, Kacper Seyfried ; trenerzy Andrzej Witkowski i Krzysztof Walka)
Startowało 11 drużyn.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki