SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNO¦CI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNO¦CI
EMILIA RYGIELSKA ZDOBYŁA TRÓJZˇB NEPTUNA. 3 ZWYCIĘSTWA GDAŃSZCZAN W OTWARTYCH MISTRZOSTWACH GDAŃSKA.19.04.2015, 19:26
Rozgrywany dzisiaj w Gdańsku osiemnasty turniej „O Trójz±b Neptuna”, zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski we florecie kobiet zakończył się zwycięstwem Emilii Rygielskiej (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk), która w finale rozgrywanym na Uniwersytecie Gdańskim pokonała wynikiem 15:10 Martynę Jelińsk± (Budowalni Toruń).


W klasyfikacji końcowej PP triumfowała zwyciężczyni dzisiejszego turnieju Emilia Rygielska (Sietom AZS) – 203 pkt, która wyprzedziła Hannę Łyczbińsk± (AZS-UAM Poznań) - 188 pkt. Trzecie miejsce wywalczyła Martyna Synoradzka (AZS-AWF Poznań) - 181 pkt.

Równolegle rozegrano VI Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie dzieci i młodzików, w których wzięło udział ponad 160 zawodników, a Gdańszczanie zwyciężyli w turniejach dzieci (Daniela Szpejna i Oskar Mach) oraz w¶ród młodzików (Adam Podralski).

WYNIKI XVIII TURNIEJU „O TRÓJZˇB NEPTUNA”:

Ćwierćfinały: Emilia Rygielska – Magdalena Knop (obie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:10, Martyna Długosz (Mks Kusy Szczecin) – Anna Szymczak (Sietom) 15:7, Martyna Jelińska (Budowlani Toruń) – Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice) 15:11, Sylwia Gruchała – B±czek (Sietom) – Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń) 15:14

Półfinały: Rygielska – Długosz 15:11, Jelińska - Gruchała- B±czek 11:8

Finał: Rygielska – Jelińska 15:10



Kolejno¶ć:

1. Rygielska

2. Jelińska

3. Gruchała- B±czek i Długosz

5. Knop

6. M. Łyczbińska

7. Szymczak

8. Walczyk

..........................

9. Natalia Gołębiowska

15. Justyna Anuszewska

16. Barbara Wasilewska (wszystkie Sietom)

Startowało 56 zawodniczek.



Wyniki VI-ch Otwartych Mistrzostw Gdańska



Dzieci (10-11 lat)



Dziewczęta:

1. Daniela Szpejna (UKS de La Salle Gdańsk)

2. Maja Szatarska ( UKS Atena )

3. Lena Jerz (de La Salle Gdańsk) i Oliwia Kowalska (Budowlani Toruń)

………………………………………………………………………………………………..

5. Paulina Michałek

8. Karolina Lewandowska (obie UKS Atena )

Startowały 44 zawodniczki.



Chłopcy:

1. Oskar Mach

2. Jakub Kotek

3. Tomasz Gorczyca i Michał Kul (wszyscy UKS Atena)

…………………………………………………………………………

7. Emil Langa ( UKS Atena)

Startowało 30 zawodników.



Młodzicy (12-14 lat)

Dziewczęta:

1. Adrianna Neczyńska (IKS Leszno)

2. Aleksandra Wieczorek (AZS-AWF Poznan)

3. Julia Bessman i Karolina Murawska (obie UKS de La Salle Gdańsk)

………………………………………………………………..

Startowały 33 zawodniczki.

Chłopcy:

1. Adam Podralski

2. Jakub Dołżycki (obaj UKS Atena)

3. Igor Bołdziło i Mikołaj Mrozek (obaj UKS-MDK 5 Bydgoszcz)

……………………………………………………

6. Piotr Ka¶ków

7. Antoni Zuzański (obaj UKS Atena)



Startowało 55 zawodników.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pomp±
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNO¦CI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki