SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
2 ZŁOTE I 3 SREBRNE MEDALE NA MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI !08.03.2015, 10:15
W miniony piątek i w sobotę w Warszawie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w szermierce (do lat 23). Reprezentanci Sietomu AZS AWFiS Gdańsk obronili 2 tytuły sprzed roku: wśród mężczyzn indywidualnie – w tym roku zwyciężył Krystian Gryglewski - oraz drużynowo mężczyzn.
Łącznie Gdańszczanie wracają z 5 medalami: 2 złotymi i 3 srebrnymi.


WYNIKI:


FLORET KOBIET IND.:

Ćwierćfinały: Martyna Jelińska (Budowlani Toruń) – Barbara Wasilewska (Sietom) 15:1, Natalia Gołębiowska (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) – Patrycja Sarnowska (AZS-AWF Warszawa) 15:3, Halina Ptak – Roma Ptak (obie AZS-AWF Poznań) 15:2, Sylwia Mikuś (KSz Wrocławianie) – Natalia Zakrzewska (AZS-AWF Warszawa) 15:7

Półfinały: Jelińska – Ptak 15:5, Gołębiowska – Mikuś 15:4

Finał: Jelińska – Gołębiowska 11:9

Kolejność:
1. Jelińska
2. Gołębiowska
3. H. Ptak i Mikuś
5. R. Ptak
6. Wasilewska
7. Sarnowska
8. Zakrzewska
……………………………
10. Laura Lewańczyk (Sietom)




FLORET MĘŻCZYZN IND.:

Ćwierćfinały: Krystian Gryglewski ( Sietom AZS AWFiS Gdańsk) – Adrian Przednówek (Budowlani Toruń) 15:10, Jakub Surwiłło (obaj AZS-AWF Warszawa) - Mikołaj Basiński (AZS-AWF Poznań) 15:10, Oskar Metza - Damian Koper 15:9, Szymon Kozłowski - Patryk Kolak (wszyscy AZS-AWF Poznań) 15:12

Półfinały: Gryglewski – Kozłowski 15:7, Surwiłło – Metza 15:11

Finał: Gryglewski – Surwiłło 15:7

Kolejność:
1. Gryglewski
2. Surwiłło
3. Kozłowski i Metza
5. Kolak
6. Przednówek
7. Basiński
8. Koper
.......................
9. Filip Franceson
10. Mateusz Knitter (obaj Sietom AZS AWFiS Gdańsk)




FLORET KOBIET DRUŻ.:

Półfinały: AZS-AWF Poznań - KSz Wrocławianie 45:39, Sietom AZS AWFiS Gdańsk – AZS-AWF Warszawa 45:26

Mecz o 3 miejsce: KSz Wrocławianie - AZS-AWF Warszawa 45:33

Finał: AZS-AWF Poznań - Sietom AZS AWFiS Gdańsk 45:44

Kolejność:
1. AZS AWF Poznań
2. Sietom I AZS AWFiS Gdańsk (Natalia Gołębiowska, Laura Lewańczyk, Martyna Przybyłowicz, Barbara Wasilewska)
3. KSz Wrocławianie
4. AZS-AWF Warszawa




FLORET MĘŻCZYZN DRUŻ.:

Półfinały: Sietom I AZS AWFiS Gdańsk – AZS AWF Warszawa 45:38, Sietom II AZS AWFiS Gdańsk - AZS-AWF Poznań I 45:43

Mecz o 3 miejsce: AZS AWF Poznań - AZS AWF Warszawa 45:34

Finał: Sietom I AZS AWFiS Gdańsk – Sietom II AZS AWFiS Gdańsk 45:33

Kolejność:
1. Sietom I AZS AWFiS Gdańsk (Krystian Gryglewski, Mateusz Knitter , Ksawery Nowosielski, Piotr Sobczak )
2.Sietom II AZS AWFiS Gdańsk (Filip Franceson, Szymon Szewczyk, Ignacy Żabicki, Filip Żmijewski )
3. AZS AWF Poznań
4. AZS-AWF Warszawa
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki