SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
7 MIEJSCE WIKTORII SZEWCZYK W PE W POZNANIU. POLKI NA PODIUM DRUŻYNOWO25.01.2015, 20:49
Dziś w Poznaniu zakończyły się 2-dniowe zawody „Adam Mickiewicz University Cup” , zaliczane do Pucharu Europy Kadetek (kat. Do lat 17). W rywalizacji indywidualnej i drużynowej triumfowały Węgierki.
Z kolei w zawodach Kadetów „O Puchar Dunaju” w Bratysławie najwyżej z Polaków uplasował się Wiktor Olszewski (UKS Atena), który zajął odległe 45 miejsce.

FLORET KOBIET
TURNIEJ INDYWIDUALNY
Ćwierćfinały: Kata Kondricz (Węgry) – Beatrice Kudlacek (Austria) 15:5, Nora Hajas – Flora Pasztor (obie Węgry) 15:14, Renata Tomczak (IKS Jamalex Leszno) – Wiktoria Szewczyk (UKS Atena Gdańsk) 15:5, Janka Toth (Węgry) – Jade Rowland (W. Brytania) 15:7

Półfinały: Kondricz – Toth 15:13, Hajas – Tomczak 14:10

Finał: Kondricz – Hajas 14:13

Kolejność:
1. Kondricz
2. Hajas
3. Tomczak i Toth
5. Rowland
6. Kudlacek
7. Szewczyk
8. Pasztor
………………………….
10. Julia Lidzbarska
13. Marta Mech
15. Joanna Toporska
16. Alicja Szostakiewicz
17. Katarzyna Stawiarska
32. Zuzanna Bober
40. Patrycja Rudzińska (wszystkie UKS Atena Gdańsk)
42. Aleksandra Jeglińska
55. Karolina Murawska (obie UKS de La Salle Gdańsk)
86. Alicja Kozłowska
98. Katarzyna Winiarska
99. Anna Borkowska
102. Anna Wyganowska
106. Oliwia Buczyło (wszystkie UKS Atena)

Startowało 106 florecistek.


TURNIEJ DRUŻYNOWY
Ćwierćfinały: Węgry – Białoruś 45:17, Czechy – Szwecja 45:19, Polska I – UKS Atena Gdańsk I 45:28, Polska II – Ukraina 39:38

Półfinały: Węgry – Czechy 45:21, Polska I – Polska II 36:23

Mecz o 3 miejsce: Polska II – Czechy 45:34

Mecz o 1 miejsce: Węgry – Polska I 45: 18

Kolejność:
1. Węgry
2. Polska I (Julia Lidzbarska – UKS Atena, Katarzyna Matysiak – Warta Poznań, Wiktoria Szewczyk – UKS Atena , Renata Tomczak – IKS Jamalex Leszno)
3. Polska II (Marta Mech, Katarzyna Stawiarska, Alicja Szostakiewicz, Joanna Toporska – wszystkie UKS Atena)
4. Czechy
5.Ukraina I
6. Białoruś I
7. UKS Atena Gdańsk I (Zuzanna Bober, Aleksandra Jeglińska, Mariana Pistoia, Patrycja Rudzińska)
8. Szwecja
9.Warta Muszkieterowie Poznań
10. IKS Jamalex Leszno
11. Ukraina II
12. Białoruś II
13. UKS Atena Gdańsk II (Anna Borkowska, Alicja Kozłowska, Katarzyna Winiarska, Anna Wyganowska)
14. Polonia 1912 Leszno


FLORET MĘŻCZYZN
Kolejność:
1. Julian Knodt (USA)
2. Alexandre Ediri
3. Benoit Hecher (obaj Francja) i Geoffrey Tourette (USA)
………………………………………………..
45. Wiktor Olszewski
46. Mikołaj Rudnicki
62. Mateusz Możejko
74. Łukasz Pilszak
97. Mateusz Dołżycki
121. Patryk Martyniak
124. Piotr Borowiec
128. Jakub Dołżycki
130. Adam Podralski
176. Marcin Filiks
180. Kacper Seyfried (wszyscy UKS Atena)
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki