SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
2 PUCHARY PREZYDENTA MIASTA ZOSTAŁY W GDAŃSKU, A 2 WYJECHAŁY.26.10.2014, 11:08
Na planszach Gdańskiej Szkoły Floretu odbyła się czwarta edycja turnieju „O Puchar Prezydenta Gdańska” we florecie dzieci i młodzików. Z Gdańszczan na najwyższym stopniu stanęli Katarzyna Winiarska (młodzik ) i Marcin Filiks (młodzik, oboje UKS Atena). Łącznie w turnieju wystartowało 161 zawodniczek i zawodników.

WYNIKI:


DZIEWCZĘTA:

DZIECI:

Finał:

Karolina Żurawska (Budowlani Toruń) - Paulina Michałek (UKS Atena Gdańsk) 8:3





Kolejność:
1. Karolina Żurawska
2. Paulina Michałek (fechmistrz Longin Szmit)
3. Zuzanna Borkowska (Budowlani Toruń) i Matylda Winiecka (MKS Kusy Szczecin)…………………………....................................
5. Daniela Szpejna (UKS de La Salle Gdańsk)
6. Amelia Olszewska (UKS Atena Gdańsk)
7. Weronika Stelmach (UKS Atena Gdańsk)
9. Dominika Plichta (UKS Atena Gdańsk)
10.Lena Jerz (UKS de La Salle Gdańsk)
12. Paulina Gerasik (UKS Atena Gdańsk)
13. Lena Piątkowska (UKS Atena Gdańsk)
14. Oliwia Soliwoda (UKS Atena Gdańsk)
15. Maja Szatarska (UKS Atena Gdańsk)
16. Lena Langa (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 46 zawodniczek



MŁODZICZKI:

Finał:
Katarzyna Winiarska (UKS Atena Gdańsk) – Karolina Murawska (UKS de La Salle) 12:3





Kolejność:
1. Katarzyna Winiarska (trener Konrad Pietrusiak)
2. Karolina Murawska (trener Jarosław Mojski)
3. Hanna Dziwosz (MKS Kusy Szczecin) i Magda Różycka (UKS MDK-5 Bydgoszcz)……………………………..........................................................
6. Malwina Kołodziejczyk (UKS Atena Gdańsk)
8. Natalia Szemplińska (UKS de La Salle Gdańsk)
10. Laura Szmit (UKS Atena Gdańsk)
12. Oliwia Dębicka (UKS Atena Gdańsk)
14 Julia Bessman (UKS de La Salle Gdańsk)
15. Marta Oklińska (UKS Atena Gdańsk)
16. Ewa Zacharewicz (UKS de La Salle Gdańsk)

Startowało 37 zawodniczek



CHŁOPCY:

DZIECI:

Finał:
Kamil Tomeczek (UKS MDK-5 Bydgoszcz) – Michał Kul (UKS Atena Gdańsk) 8:4

Kolejność:
1. Kamil Tomeczek
2. Kul Michał
3. Tomasz Gorczyca i Oskar Mach (wszyscy UKS Atena Gdańsk, trener Paweł Papużyński)
………………………….........................................
9. Emil Lange (UKS Atena Gdańsk)
10. Jakub Kotek (UKS Atena Gdańsk)
11. Krzysztof Łopatniuk (UKS Atena Gdańsk)
12. Mateusz Skrzypkowski (UKS Atena Gdańsk)
14. Bartosz Sacharczuk (UKS Atena Gdańsk)
15. Łukasz Kulpaczyński (UKS Atena Gdańsk)
16. Oskar Wilke (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 29 zawodników



MŁODZICY:

Finał:
Marcin Filiks – Jakub Dołżycki (obaj UKS Atena Gdańsk) 12:6





Kolejność:
1. Marcin Filiks (trener Paweł Papużyński)
2. Jakub Dołżycki (trener Paweł Papużyński)
3. Filip Bobras i Adam Podralski (obaj UKS Atena Gdańsk trener Andrzej Witkowski)……………………...................................................
7. Antoni Zuzański (UKS Atena Gdańsk)
11. Dawid Gerasik (UKS Atena Gdańsk)
13. Stanisław Krajewski (UKS Atena Gdańsk)
14. Piotr Drewek (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 49 zawodników


Dziś Gdańszczanie biorą udział w zawodach Pucharu Polski Juniorów w Poznaniu.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki