SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
JESIEŃ SPRZYJAŁA GOSPODARZOM.02.10.2014, 20:00
Dziś w Gdańskiej Szkole Floretu odbyła się V edycja zawodów „Kaszubska Jesień” we florecie dzieci i młodzików. Uczestnicy i goście zawodów mogli częstować się Oficjalnym Daniem Zawodów, którym była „MÓZDRECHOWO”, czyli musztardowa przygotowana przez Tawernę MESTWIN z Gdańska.
Gdańszczanie triumfowali wśród dzieci: Daniela Szpejna (UKS de La Salle Gdańsk ; trener Jarosław Mojski) i Tomasz Gorczyca (UKS Atena; trener Paweł Papużyński) oraz wśród młodzików: Katarzyna Winiarska (UKS Atena; trener Konrad Pietrusiak) i Adam Podralski (UKS Atena; trener Andrzej Witkowski). W zawodach wzięło udział 145 zawodników .

Wyniki dziewcząt

kategoria dzieci :
1. Daniela Szpejna (UKS de La Salle) w finale 8:4 2. Paulina Michałek 3. Zuzanna Borkowska (Budowlani Toruń) i Maja Szatarska (UKS Atena) ………………………………………………………………………………………….
5. Laura Szczechowska
6. Karolina Żurawska
7. Oliwia Kowalska (obie Budowlani Toruń) 8. Jagoda Olszówka (UKS Bohun Toruń) 9. Karolina Lewandowska 10. Amelia Olszewska 11. Weronika Stelmach 12. Oliwia Kulpaczyńska 13. Dominika Plichta 14. Lena Piątkowska 15. Paulina Gerasik 16. Julia Słabiński (wszystkie UKS Atena)

Startowały 44 zawodniczki




Kategoria młodzików:





1. Winiarska Katarzyna (UKS Atena) w finale 8:7 2. Murawska Karolina (UKS de La Salle) 3. Bessman Julia (UKS de La Salle) i Kluszczyńska Sandra (D’Artagnan Ursynów) ...............................................................................................................
5. Ban Zofia (De La Salle)
6. Szmit Laura
7. Kołodziejczyk Malwina
8. Oklińska Marta (wszystkie UKS Atena)
9. Brzezińska Zofia (UKS Bohun Toruń)
10. Natalia Szemplińska (UKS de La Salle) 11. Kisielewska Alicja 12. Czarkowska Agata (obie UKS Atena) 13. Zacharewicz Ewa (UKS de La Salle) 14. Gabriel Aniela 15. Pluta Marta 16. Brzykcy Natalia (wszystkie Atena)

Startowało 26 zawodniczek



Wyniki chłopców :





kategoria dzieci:
1. Gorczyca Tomasz (UKS Atena) w finale 8:4 2. Olszewski Mikołaj (Budowlani Toruń) 3. Karol Leszczyński (UKS Bohun Toruń) i Krzysztof Łopatniuk (UKS Atena) ……………………………………………………………………….
5. Bartosz Sacharczuk
6. Oskar Mach
7. Emil Langa
8. Jakub Kotek
9. Mateusz Sołtysiak (wszyscy UKS Atena) 10. Kosma Hebisz (Budowlani Toruń) 11. Patryk Gawenda 12. Dawid Skraburski 13. Oskar Wilke 14. Michał Kul 15. Konrad Buczyło 16. Mikołaj Domiński (wszyscy UKS Atena)

Startowało 29 zawodników


Kategoria młodzików:





1. Podralski Adam (UKS Atena) w finale 12:9 2. Brzeziński Jan ( UKS Bohun Toruń) 3. Dołżycki Jakub i Krajewski Stanisław (obaj Atena) ………………………………………………………………………………………………..
5. Bobras Filip
6. Filiks Marcin
7. Janczukowicz Rafał
8. Gerasik Dawid
9. Pałasz Jakub
10. Korzeniewski Stanisław
11. Radomski Maciej
12.Plenikowski Michał
13. Ruszkowski Hubert
14. Skrzypkowski Miłosz
15. Jakubowski Adam
16.Wąsowicz Maksymilian (wszyscy Atena)

Startowało 46 zawodników .
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki