SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
"PARZYBRODA" SMAKOWAŁA WSZYSTKIM! 3 ZWYCIĘSTWA GDAŃSZCZAN.28.09.2013, 21:24
Dziś w Gdańskiej Szkole Floretu odbyła się IV edycja zawodów „Kaszubska Jesień” we florecie dzieci i młodzików. Uczestnicy i goście zawodów mogli częstować się Oficjalnym Daniem Zawodów, którym była „PARZYBRODA”, czyli kapuśniak przygotowany przez Tawernę MESTWIN z Gdańska.
Gdańszczanie triumfowali wśród dzieci : Barbara Wierzchowska (UKS de La Salle Gdańsk ; trener Jarosław Mojski) i Piotr Kaśków (UKS Atena Gdańsk; trener Filip Płocharski) oraz wśród młodziczek: Alicja Kozłowska (UKS Atena; trener Anna Sobczak). W zawodach wzięło udział 158 zawodników .

Wyniki dziewcząt

kategoria dzieci :





1. Barbara Wierzchowska w finale 8:5
2. Zofia Ban (obie UKS de La Salle)
3. Oliwia Buczyło (UKS Atena) i Roksana Papużyńska (MKS Kusy Szczecin)
………………………………………………………………………………………….
5. Malwina Kołodziejczyk (Atena)
8. Natalia Szemplińska (de La Salle)
10. Marta Oklińska
12. Alicja Kisielewska
13. Laura Szmit
14. Oliwia Żelechowska (wszystkie Atena)
15. Aleksandra Krupińska
16. Ewa Zacharewicz (obie de La Salle)

Startowało 38 zawodniczek

Kategoria młodzików:





1. Alicja Kozłowska (Atena) w finale 10:5
2. Aleksandra Paluch
3. Natalia Gondek (obie D’artagnan Ursynów) i Oliwia Szabelska (AZS- UKW Bydgoszcz)

...............................................................................................................
5. Zofia Kędziora
6. Katarzyna Winiarska
7. Agnieszka Wierzchowska (wszystkie Atena)
10. Anna Borkowska
11. Karolina Murawska
12..Joanna Karpiak
13. Zuzanna Rompczyk (wszystkie de La salle)
14. Julia Janik
15. Karolina Błońska (obie Atena)

Startowało 39 zawodniczek .


Wyniki chłopców :

kategoria dzieci:





1. Piotr Kaśków w finale 8:6
2. Maksymilian Wąsowicz
3. Mateusz Kwiatkowski (wszyscy UKS Atena) i Jakub Surma (AZS-AWF Warszawa)
……………………………………………………………………….
5. Adam Świerzynski
6. Stanisław Korzeniewski
8. Bartosz Sacharczuk
11. Miłosz Tuszkowski
12. Jakub Kotek
14. Kacper Świątek
15. Emil Langa
16. Oskar Mech (wszyscy Atena)

Startowało 40 zawodników


Kategoria młodzików:
1. Jan Jurkieiwcz w finale 12:2
2. Krzysztof Karpowicz
3. Jakub Cierluk (obaj Atena) i Wiktor Stachera (Budowlani Toruń)
………………………………………………………………………………………………..
5. Marcel Druszkowski
6. Filip Skraburski
7. Kacper Seyfried
10. Bartosz Goc
11. Antoni Zuzański
12. Patryk Martyniak
15 Filip Lijewski
16. Filip Bobras (wszyscy Atena)

Startowało 41 zawodników .

W najbliższy weekend floreciści UKS Atena walczą w zawodach PE Juniorów Młodszych w Budapeszcie - „Angyalfold-PBT Cup”
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki