SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
SENSACYJNE ZŁOTO FILIPA PŁOCHARSKIEGO. FLORECISTKI WRÓCIŁY NA TRON. MP W ŚREMIE.02.06.2013, 00:10

Filip Płocharski (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) został po raz pierwszy w karierze indywidualnym mistrzem Polski podczas rozgrywanych w Śremie Mistrzostw. Wśród kobiet mistrzem także po raz pierwszy w karierze została Martyna Synoradzka (AZS-AWF Poznań). Drużynowo po raz 27-y w historii mistrzostwo Polski zdobyły florecistki Sietomu, które w finale pokonały swoje koleżanki z II zespołu 45:20. Wśród mężczyzn tytuł obronili KSz Wrocławianie.
Łącznie Gdańszczanie wracają ze Śremu z dorobkiem 8 medali: 2 złote, 2 srebrne, 4 brązowe.

Wyniki:
Floret kobiet:

INDYWIDUALNIE
Ćwierćfinały: Martyna Synoradzka (AZS-AWF Poznań) – Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) 12:9, Marta Łyczbińska – Hanna Łyczbińska 15:7 ; Magdalena Knop (wszystkie Sietom) – Aleksandra Breś (AZS-AWF Warszawa) 15:9; Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń) – Karolina Chlewińska (Sietom) 15:11

Półfinały: Synoradzka – Knop 15:9, M. Łyczbińska – Chrzanowska 15:10

Finał: Synoradzka – M. Łyczbińska 15:7



Kolejność:
1. Synoradzka
2. M. Łyczbińska
3. Knop i Chrzanowska
5. H. Łyczbińska
6. Chlewińska
7. Breś
8. Długosz

…………………………………….
9. Natalia Gołebiowska
12. Kataryna Gutowska
14. Emilia Rygielska (wszystkie Sietom)
15. Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
16. Iwona Olbromska (Sietom)
Startowało 58 florecistek

DRUŻYNOWO

Ćwierćfinały: Sietom AZS AWFiS Gdańsk I – UKS Atena Gdańsk 45:16, Sietom AZS AWFiS Gdańsk II – Zjednoczeni Pabianice 45:33, AZS AWF Poznań - Wrocławianie 45:25, Budowlani Toruń – AZS AWF Warszawa 45:30
Półfinały: Sietom AZS AWFiS Gdańsk - AZS AWF Poznań 44:35, Sietom II– Budowlani Toruń 45:42

Mecz o 3 miejsce: AZS AWF Poznań – Budowlani Toruń 45:30

Finał: Sietom AZS AWFiS Gdańsk – Sietom II 45:20

Kolejność:
1. Sietom AZS AWFiS Gdańsk (Karolina Chlewińska, Magdalena Knop, Hanna Łyczbińska i Marta Łyczbińska : trenerzy Longin Szmit i Tadeusz Pagiński)
2. Sietom II (Emilia Rygielska, Monika Paliszewska, Natalia Gołębiowska, Zuzanna Sobczak; trenerzy Longin Szmit i Tadeusz Pagiński)
3. AZS AWF Poznań
4. Budowlani Toruń
5. AZS-AWF Warszawa
6. Wrocławianie
7. UKS Atena Gdańsk (Anna Szymczak, Magdalena Drapella, Sara Żelechowska, Alicja Szostakiewicz; trenerzy Longin Szmit, Tadeusz Pagiński, Andrzej Witkowski)
8. Zjednoczeni Pabianice
Startowało 11 drużyn.



Floret mężczyzn:

INDYWIDUALNIE
Ćwierćfinały: Filip Płocharski – Michał Janda (obaj Sietom) 15:10, Michał Majewski (obaj AZS-AWF Warszawa) – Tomasz Sinoracki 15:13, Radosław Glonek (Sietom) – Bartosz Łukowski (AZS-AWF Warszawa) 15:2; Paweł Kawiecki (Sietom) – Andrzej Rządkowski (KSz Wrocławianie) 15:6
Półfinały: Płocharski – Glonek 15:11; Majewski - Kawiecki - Zawada 15:7

Finał: Płocharski – Majewski 15:14



Kolejność:
1. Płocharski
2. Majewski
3. Glonek i Kawiecki
5. M. Janda
6. Sinoracki
7. Rządkowski
8. Łukowski
…………………………………………………..
10. Maciej Włosek
11. Ksawery Nowosielski
12. Paweł Osmański (wszyscy Sietom Sietom)
Startowało 73 zawodników.

DRUŻYNOWO
Ćwierćfinały: Wrocławianie – AZS AWF Poznań 45:37, AZS AWF Warszawa - AZS AWF Warszawa II 45:39; Sietom AZS AWFiS Gdańsk – Wrocławianie II 41:21, Sietom AZS AWFiS Gdańsk II – Budowlani Toruń 45:24,

Półfinały: Wrocławianie – Sietom AZS AWFiS Gdańsk 45:39; AZS AWF Warszawa I - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 45:41

Mecz o 3 miejsce: Sietom AZS AWFiS Gdańsk II – Sietom AZS AWFiS Gdańsk 45:30

Finał: Wrocławianie – AZS AWF Warszawa I 45:34

Kolejność:
1. Wrocławianie
2. AZS AWF Warszawa I
3. Sietom AZS AWFiS Gdańsk II (Piotr Janda, Filip Płocharski, Tomasz Sinoracki; Maciej Włosek ; trenerzy Stanisław Szymański i Łukasz Szymański))
4. Sietom AZS AWFiS Gdańsk (Radosław Glonek, Paweł Kawiecki, Paweł Osmański, Michał Janda; trenerzy Stanisław Szymański i Łukasz Szymański)
5. AZS AWF Warszawa II
6. AZS AWF Poznań
7. Wrocławianie II
8. Budowlani Toruń
……………………………………….
10. UKS Atena Gdańsk (Maciej Podralski, Jędrzej Krukowski, Tomasz Naruszewicz; trenerzy Katarzyna Zakrzewska, Krzysztof Walka, Andrzej Witkowski )
13. Atena II (Wiktor Olszewski, Adam Korpaczewski, Mikołaj Rudnicki; trenerzy Katarzyna Zakrzewska, Krzysztof Walka, Andrzej Witkowski )

Startowało 13 drużyn.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki