SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
TRÓJZĄB PO RAZ TRZECI DLA K. CHLEWIŃSKIEJ. OTWARTE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW I DZIECI.13.05.2013, 10:59
Rozgrywany dzisiaj w Gdańsku szesnasty turniej „O Trójząb Neptuna”, zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski we florecie kobiet zakończył się zwycięstwem Karoliny Chlewińskiej (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), która w finale rozgrywanym w Galerii Bałtyckiej pokonała wynikiem 15:14 Martynę Synoradzką. To trzeci „Trójząb” w kolekcji Karoliny. Poprzednio zdobyła go w 2008 i 2009 roku.

W klasyfikacji końcowej PP triumfowała po raz pierwszy w karierze Marta Łyczbińska (Sietom AZS) – 214 pkt, która wyprzedziła o 1 pkt Martynę Synoradzką.

Równolegle rozegrano IV Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie dzieci i młodzików, w których wzięło udział 152 zawodników, a Gdańszczanie triumfowali wśród młodzików.



WYNIKI XVI TURNIEJU „O TRÓJZĄB NEPTUNA”:





Ćwierćfinały: Karolina Chlewińska – Anna Rybicka 15:5, Magdalena Knop (wszystkie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) – Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) 15:2; Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań) - Hanna Łyczbińska 15:8; Marta Łyczbińska - Emilia Rygielska (wszystkie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:12

Półfinały: Chlewińska – Knop 15:13, Synoradzka – M. Łyczbińska 15:6

Finał: Chlewińska – Synoradzka 15:14

Kolejność:
1. Chlewińska
2. Synoradzka
3. Knop i M. Łyczbińska
5. Emilia Rygielska
6. Hanna Łyczbińska
7. Anna Rybicka
8. Martyna Synoradzka
..........................
9. Monika Paliszewska
13. Zuzanna Sobczak
14. Natalia Gołębiowska
15. Anna Lidzbarska
16. Iwona Olbromska (wszystkie Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Startowało 55 zawodniczek



Wyniki IV-ch Otwartych Mistrzostw Gdańska

Dzieci (10-11 lat)





Dziewczęta:
1. Maja Sobczak-Domańska (MKS Kusy Szczecin)
2. Laura Szmit (UKS Atena Gdańsk)
3. Antonina Lachman i Aleksandra Wieczorek (obie AZS-AWF Poznań)
………………………………………………………………………………………………..
6. Alicja Zakrzewska ( Atena)
7. Aleksandra Krupińska (UKS de La Salle)
8. Marta Oklińska (Atena)

Startowały 33 zawodniczki.







Chłopcy:
1. Szymon Mlicki (UKS MDK 5 Bydgoszcz)
2. Adam Podralski
3. Filip Bobras (obaj Atena) i Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin)
…………………………………………………………………………
6. Miłosz Skrzypkowski
8. Rafał Janczukowicz (obaj Atena)


Startowało 44 zawodników.





Młodzicy (12-14 lat)

Dziewczęta:
1. Julia Lidzbarska
2. Marta Mech
3. Oliwia Szabelska (AZS UKW Bydgoszcz) i Ola Jeglińska (de La Salle)
………………………………………………………………..
5. Natalia Muklewicz
6. Joanna Toporska
7. Zuzanna Bober (wszystkie Atena)
8. Hanna Dziwosz (MKS Kusy szczecin)

Startowało 37 zawodniczek.


Chłopcy:
1. Piotr Borowiec
2. Łukasz Pilszak
3. Jerzy Wieliński i Karol Łukasiewicz
……………………………………………………
5. Mateusz Możejko
6. Patryk Martyniak
7. Michał Olbromski (wszyscy UKS Atena)
8. Konrad Kosycarz (UKS de La Salle)

Startowało 38 zawodników.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki