SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
GDAŃSKIE ZWYCIĘSTWA W MEMORIALE JANA PIECZYŃSKIEGO.14.04.2013, 11:59

Wczoraj w Poznaniu odbył się 35 Memoriał Jana Pieczyńskiego we florecie kobiet i mężczyzn, zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski. Wśród mężczyzn tak jak w ubiegłym roku triumfował Radosław Glonek (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) trener Stanisław Szymański) , dla którego był to 13 triumf w karierze w PP. We florecie kobiet zwyciężyła Karolina Chlewińska (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk; trener Adam Kaszubowski ).

Wyniki:

Floret kobiet:

Ćwierćfinały: Karolina Chlewińska (Sietom) – Maria Vetulani (Warta Muszkieterowie Poznań) 15:6; Małgorzata Wojtkowiak (AZS-AWF Poznań) - Anna Rybicka 12:9, Marta Łyczbińska – Emilia Rygielska (wszystkie Sietom) 14:10, Martyna Synoradzka (AZS-AWF Poznań) – Hanna Łyczbińska (Sietom) 9:8

Półfinały: Chlewińska – Synoradzka 11:4, Wojtkowiak – M. Łyczbińska 5:4

Finał: Chlewińska – Wojtkowiak 11:5
Kolejność:
1. Chlewińska
2. Wojtkowiak
3. M. Łyczbińska i . Synoradzka
5. H. Łyczbińska
6. Rybicka
7. Rygielska
8. Vetulani
……………………………………..
9. Katarzyna Gutowska
10. Zuzanna Sobczak
11. Magdalena Knop
15. Monika Paliszewska (wszystkie Sietom)

Startowało 58 zawodniczek.

Klasyfikacja PP we florecie kobiet:
1. M. Łyczbińska 161 pkt
2. Synoradzka 158 pkt
3. Knop 150 pkt




Floret mężczyzn:

Ćwierćfinały: Radosław Glonek (Sietom) – Tomasz Gmerek (KSz Wrocławianie) 15:10, Filip Płocharski (Sietom) - Michał Majewski (AZS-AWF Warszawa) 15:14, Paweł Kawiecki – Maciej Włosek (obaj Sietom) 12:6, Tomasz Ciepły (AZS-AWF Poznań) – Piotr Janda (Sietom) 15:14

Półfinały: Glonek – Ciepły 15:8, Płocharski - Kawiecki – Gryglewski 15:13

Finał: Glonek – Płocharski 15:8


Kolejność:

1. Glonek
2. Płocharski
3. Kawiecki i Ciepły
5. P. Janda
6. Włosek
7. Gmerek
8. Majewski
……………………………..
9. Paweł Osmański
11. Michał Janda

Startowało 70 zawodników

Klasyfikacja PP ( po 3 turniejach)
1. Rajski i Kawiecki obaj po 148 pkt
3. Majewski 135
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki